Запорізькі освітяни ввійшли у топ-50 педагогів премії Global teacher prize Ukraine – 2018

Премія Global Teacher Prize Ukraine щороку нагороджує видатних вчителів з усього світу за їх вагомий внесок у професію. Вже другий рік поспіль громадська спілка «Освіторія» на національному рівні відзначає  видатних вчителів України. 

Компетентне журі ще з квітня почало конкурсний відбір. Після відбіркового етапу за технічними та концептуальними критеріями журі визначено ТОП-50 фіналістів, серед яких є і запорізькі освітяни.

Так, за головний приз у розмірі 250 тисяч гривень та можливість відвідати у березні 2019 року Global Education & Skills Forum у м. Дубай поборються: вчитель інформатики та інклюзії  Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело» Олександр Жук; вчитель фізики та астрономії  Енергодарського НВК №5 Олена Кабакова та вчитель початкових класів Запорізького класичного ліцею Олена Муращенко. З-поміж 50 фіналістів незалежні експерти мають відібрати десятьох кращих. Нагородження переможця Global Teacher Prize Ukraine – 2018 відбудеться у жовтні до Дня вчителя.

За інформацією «Освіторія Медіа», загалом на участь у конкурсі було  подано 1206 заявок, 81% яких – із великих міст, а решта із сіл, селищ та містечок.  Серед номінованих 90% – жінки. 59% заявок надійшли від дітей, і лише 41% –  від учасників, які  подали самостійно. Найменше заявок надійшло від учителів фізики, географії, економіки та фізичної культури – по 1%. Серед номінантів найбільше вчителів початкових класів – 18%, англійської мови – 16%, а також української мови та літератури і математики – по 13%.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *