Запорізьку багатоповерхівку прикрасив яскравий слон у хмарах

Художники проекту «City Face» завершили роботу над першим муралом. Малюнок прикрашає стіну будинку № 18 по вул. Глісерній, що біля центрального парку культури і відпочинку «Дубовий гай».

Мета проекту «City Face» – показати, що Запоріжжя – це не лише індустріальне місто, тут є багато художників та митців. Для цього було вирішено додати місту барв і прикрасити багатоповерхівки та паркани міста яскравими муралами та 3-D малюнками.

Перший малюнок розфарбовував київський художник Володимир Пастушак разом із молодими запоріжцями Владом Коломийчуком та Максимом Туніком.

Ескіз муралу створила Ганна Салікова. Як розповіла майстриня, завдання було намалювати щось монументальне, велике, але при цьому легке та барвисте. Так виникла ідея намалювати слона, який дивиться на метелика і уявляє, що він вміє літати. До того ж, слон – це символ багатства, мудрості, довголіття та успіху, тож Ганна Салікова сподівається, що малюнок подарує ці блага не лише мешканцям цього будинку, а й усього міста.

Організатори проекту «City Face» планують намалювати близько 10 муралів у всіх районах міста, а також прикрасити вулиці 3-D малюнками на асфальті, повідомляє Запорізька міська рада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *