Український Південь

Інформаційне видання

На Одещині кращий відпочинок на Куяльницькому лимані

Куяльницький лиман – одна з найвідоміших водойм України. Сюди щороку їдуть люди щоб поправити здоров’я та набратися сил 

Зазвичай, відпочивальники їдуть на Куяльницький лиман до тієї частини водойми, яка знаходиться в Одесі. Проте є ще декілька місць, де можна відпочити на березі лиману, й про одне з них розповідає Depo.Одеса.

Село Красносілка, що у Лиманському районі, знаходиться на відстані якихось п’яти кілометрів від Одеси. Дістатися до нього не складно: від вулиці Марсельської регулярно курсує туди маршрутка №59. Дорога займає лише півгодини.

Великою перевагою відпочинку саме у Красносілці є відсутність великої кількості відпочивальників. Це місце не таке “розкручене”, тому сюди їдуть лише одиниці, які знають про нього.

Окрім відпочинку на Куяльнику та купання у цілющій водоймі тут можна помилуватися краєвидами. Але не забудьте прихопити із собою воду, бо після купання у ропі лиману на шкірі залишається сіль, яку варто обов’язково змити з себе.

Варто зауважити, що купання у Куяльницькому лимані та лікувальні куяльницькі грязі медики рекомендують не кожному. Прийом грязьових ван корисний при захворюваннях опорно-рухового апарату, деяких хворобах шкіри, гінекологічних і урологічних захворюваннях, та хворобах нервової системи (особливо радикуліт). Проте тим, у кого є онкологічні захворювання, туберкульоз та шкіряні захворювання в гострій стадії приймати процедури заборонено. Не можна приймати куяльницьку грязь також вагітним, при високій температурі та локальних запаленнях, під час нервового та фізичного виснаження, деяких серцево-судинних та неврологічних захворюваннях. Краще за все, перед відвідуванням Куяльницького лиману проконсультуватися з лікарем, аби відпочинок приніс тільки радість та здоров’я, а не призвів на лікарняне ліжко.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня