У Херсонському обласному госпіталі ветеранів та інвалідів війни оновлюють обладнання

Один з напрямків програми громадської платформи Юрія Рожкова “Добро переможе”, що нині активно втілюється, – “З турботою і милосердям”.

Так, днями депутат обласної ради подбав про дозвілля хворих, які проходять лікування у Херсонському обласному госпіталі ветеранів та інвалідів війни і змушені цілодобово перебувати в стінах медзакладу. Новий сучасний плазмовий телевізор встановлено у кардіологічному відділенні.

Адже тут старий давно зламався і пацієнти мали змогу переглядати улюблені серіали чи передачі лише у сусідніх відділеннях. Зрозуміло, що дозволити собі таке задоволення могли лише ті пацієнти, які здатні пересуватися.

Часто за допомогою милиць чи палички. Варто згадати, що про тяжкохворих пацієнтів госпіталю Юрій Геннадійович потурбувався раніше, надавши закладу багатофункціональні ліжка.
Юрій Рожков переконаний: щира турбота обов’язково допоможе хворим одужувати швидше. Добро
переможе! Сюжет ТРК “ВТВ плюс”.

 

Один з напрямків програми громадської платформи Юрія Рожкова "Добро переможе", що нині активно втілюється, – "З турботою і милосердям". Так, днями депутат обласної ради подбав про дозвілля хворих, які проходять лікування у Херсонському обласному госпіталі ветеранів та інвалідів війни і змушені цілодобово перебувати в стінах медзакладу. Новий сучасний плазмовий телевізор встановлено у кардіологічному відділенні. Адже тут старий давно зламався і пацієнти мали змогу переглядати улюблені серіали чи передачі лише у сусідніх відділеннях. Зрозуміло, що дозволити собі таке задоволення могли лише ті пацієнти, які здатні пересуватися. Часто за допомогою милиць чи палички. Варто згадати, що про тяжкохворих пацієнтів госпіталю Юрій Геннадійович потурбувався раніше, надавши закладу багатофункціональні ліжка. Юрій Рожков переконаний: щира турбота обов'язково допоможе хворим одужувати швидше. Добро переможе!

Опубліковано Добро переможе – громадська платформа Юрія Рожкова Понеділок, 16 липня 2018 р.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *