«Миколаївський суднобудівний завод» після тривалої перерви вийшов у режим стабільної роботи

У травні цього року, вперше за 3,5 роки, завод прийняв на ремонт теплохід «ГС-82», який належить Держгідрографії. В червні, на ремонт зайшло навчально-тренувальне судно «Свята Ольга» Київської державної академії водного транспорту. У цьому році завод виконав роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів «Акерман» та «Бердянськ». Крім того, виконуються ремонтні роботи суден підприємства «Дельта-лоцман». До кінця року планується відремонтувати середній десантний корабель проекту 773 «Юрій Олефіренко», ракетний катер «Прилуки», десантний катер «Сватово», який вже знаходиться в на території заводу.

Про це в інтервью телеканалу «Миколаїв» розповів генеральний директор ДП «Миколаївський суднобудівний завод» Валерій Калашников.

Підприємство, проводить погашення заборгованості перед робітниками. Завдяки виділенню коштів з боку “Укроборонпрому”, наразі вже виплачено 1,9 млн грн. Окрім того, перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн. грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.

Окрім того, «Миколаївський суднобудівний завод, отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства.

А з 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.

«Миколаївський суднобудівний завод» після тривалої перерви вийшов у режим стабільної роботи

«Миколаївський суднобудівний завод» після тривалої перерви вийшов у режим стабільної роботи16 травня, вперше за 3,5 роки, завод прийняв на ремонт теплохід «ГС-82», який належить Держгідрографії. В червні, на ремонт зайшло навчально-тренувальне судно «Свята Ольга» Київської державної академії водного транспорту. У цьому році завод виконав роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів «Акерман» та «Бердянськ». Крім того, виконуються ремонтні роботи суден підприємства «Дельта-лоцман». До кінця року планується відремонтувати середній десантний корабель проекту 773 «Юрій Олефіренко», ракетний катер «Прилуки», десантний катер «Сватово», який вже знаходиться в на території заводу.Про це в інтервью телеканалу «Миколаїв» розповів генеральний директор ДП «Миколаївський суднобудівний завод» Валерій Калашников.Підприємство, проводить погашення заборгованості перед робітниками. Завдяки виділенню коштів з боку "Укроборонпрому", наразі вже виплачено 1,9 млн грн. Окрім того перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн. грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.Окрім того, «Миколаївський суднобудівний завод, отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. А з 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.Читайте також: 9 замовленнь до 2020 року: В Миколаєві на суднобудівному заводі ТОВ СП «Нібулон» до 2020 року спустять на воду 9 суденhttps://www.facebook.com/novaukraina/videos/1811671948854017/На Херсонській верфі вже будують перший танкер для голандської компанії, а на Миколаївській – здійснили закладку другого танкераhttps://www.facebook.com/novaukraina/posts/1876115625742982

Опубліковано Ukraine Now Субота, 21 липня 2018 р.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code