У херсонському дитячому садочку імені Фребеля сьогодні зустрічали поважних гостей

Про це на Фейсбуці повідомляє народний депутат України Олександр Співаковський, який опікується освітою, а тому і відвідав дитячий садочок, який відзначає своє 5-річчя:

 – Сьогодні мав приємну нагоду відвідати Херсонський дитячий ясла-садок № 33 ім. Фрідріха Фребеля, заклад відзначає своє 5-річчя. Спільними зусиллями влади різних рівнів вдалось відновити роботу цього дошкільного закладу, створивши затишок для малюків. Зараз йде термосанація споруди. До дня народження закладу малеча підготувала концертну програму, зі щирістю даруючи нам свої таланти. Мене ж особисто приємно вразили вміння маленького хлопчика Романа, який у своєму ранньому віці вже вміє добре помножувати складні числа. Саме вихователі дитсадка зуміли розвинути в ньому чудові математичні здібності, формуючи людину з критичним мисленням, створюючи людський капітал майбутнього.

Заклад успішно співпрацює з факультетом дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету, запрошуючи на роботу кращих випускників вишу. На факультеті, деканом якого є професор, заслужений працівник освіти України Любов Пєтухова, майбутні педагоги набувають компетентності і знання за новими методиками, включаючи і досвід Європи.

Важливі і умови перебування малюків в дитсадку, освітнє середовище повинно бути комфортним – і колективу дитсадка це вдається реалізовувати. Країну можна назвати успішною, якщо в ній живуть щасливі люди, щасливі діти. Інвестиція в освітні заклади – це інвестиція в майбутнє України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *