У Херсоні відбувся всеукраїнський семінар „Методологія розвитку нової української школи” на базі Школи гуманітарної праці. Така звична інформація викликала багато питань.
Чому „нова українська школа” повинна формуватись у Школі Артема Кияновського, де всі предмети (окрім, власне, української мови і літератури) викладаються російською?
Підтвердження цієї інформації можна знайти на офіційному сайті Школи, який, до речі, також наповнений переважно російськомовною інформацією.
ШГП пишається званням „Навчальної лабораторії Академії наук”, а за результатами зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році посіла 32 (!) місце у рейтингу серед 50 херсонських навчальних закладів.
„Ми – єдина школа, яка отримала гриф Міністерства на 10 і більше програм. Ще кілька – у процесі затвердження”, – стверджує директор ШГП Артем Кияновський в інтерв’ю „5 каналу”.
І тут є вже питання до міністерських чиновників: чи знають вони, кому роздають направо й наліво свої „грифи”? Чемпіон за вартістю навчання у Херсоні готує гуманітаріїв з непрохідним до вищої школи балом 114.
„Що це означає? Що за ваші гроші з ваших дітей роблять гуманітарних бовдурів?”, – запитує експерт Володимир Молчанов на Фейсбуці.
Схожі публікації:
- Гриценко має найбільший потенціал до зростання президентського рейтингу, – соцопитування
- На сцені театру діти Школи гуманітарної праці презентували мюзикл «Пригоди Тома Сойєра»
- Херсонські школярі помінялись ролями з вчителями
- 28-річчя відзначила одна з кращих шкіл Херсона (Відео)
- Директора херсонської школи нагородили орденом Української Православної Церкви Святого Ярослава Мудрого (відео)