Якщо комунальні послуги більше 15% від сукупного доходу – ви маєте право на отримання субсидії

Починають опалювати домівки у Херсоні, зазвичай, у перших числах листопада, за холодної осені – наприкінці жовтня. І вартість опалення буде, напевне, рекордно високою за всі роки незалежності.

Час зайнятись математичними розрахунками і підрахувати, скільки родина сплачує за «комуналку». Якщо більше 15% від сукупного доходу – ви маєте право на отримання субсидії. З цією нормою закону знайомі більшість херсонців, але все ж їх відлякують черги до відділів соцзахисту і тривале очікування відповіді.

Часто жителі міста приходять з подібними питаннями до приймальні народного депутата Олександра Співаковського. «До приймальні нардепа часто звертаються саме з питання нарахування субсидій: одні – не розуміють, як їх оформлювати, інші – побоюються звертатися, що вони не зможуть отримати її, інколи скаржаться на зволікання чиновників, – розповідає помічник народного депутата, юрист Олексій Саковніч. – Ми, від імені народного депутата, надсилаємо листи-запити до районних відділів праці й соціального захисту, роз’яснюємо. Я хочу звернутись до всіх: не зволікайте з оформленням субсидій. На це може піти не один місяць, а рахунки за опалення ми отримаємо вже у листопаді-грудні».

Ті, хто вже скористався своїм правом на отримання субсидії від держави, можуть не турбуватись – субсидія буде автоматично пролонгована. А ті, хто користуються ще і якоюсь пільгою, мають звернутись особисто або електронною поштою до районної влади і обрати: або ви користуєтесь пільгою, або субсидією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *