Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На ринках Херсона тривають перевірки продажу риби

У Херсоні та області тривають спільні рейдові перевірки щодо законності реалізації водних біоресурсів на ринках і в місцях стихійної торгівлі.

Заходи проводять інспектори Херсонського рибоохоронного патруля спільно з фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

У результаті перевірок виявлено порушення правил продажу риби. Про це повідомили у Херсонському рибоохоронному патрулі.

Під час перевірки на одному з ринків у Центральному районі Херсона встановлено факт незаконного продажу. Громадянин здійснював реалізацію близько 10 кг сазана без документів, які підтверджують походження продукції.

За цим фактом складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справи буде передано до суду для подальшого розгляду.

 У рибоохоронному патрулі нагадують, що з 1 квітня 2026 року у водоймах Херсонщини діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів, яка триватиме до 30 червня 2026 року (включно).

Також із 1 грудня 2025 року встановлено заборону на вилов річкових раків у зимово-весняний період, що діятиме до 30 червня 2026 року.

У відомстві закликають громадян бути відповідальними та у разі виявлення порушень повідомляти на «гарячу лінію»(050) 012-35-73.

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН