У Херсоні продовжує роботу комісія з розгляду питань щодо надання адресної грошової допомоги жителям Херсонської міської територіальної громади.
Про це повідомила Херсонська міська рада.
Під час чергового засідання комісії під головуванням заступниці міського голови Наталії Чорненької ухвалили рішення рекомендувати начальнику Херсонської міської військової адміністрації надати адресну грошову допомогу 126 жителям громади.
Загальна сума виплат становить 1 млн 420 тис. гривень.
Як зазначили у міськраді, допомога спрямована на підтримку мешканців громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Херсонщина щодня залишається під ворожим вогнем. Армія РФ тероризує мирне населення області, обстрілюючи населені пункти з різних видів озброєння, а також атакуючи цивільних за допомогою безпілотників у різних районах.
Через постійні атаки російських військ щодня є поранені серед мирних жителів. Попри небезпеку, люди продовжують залишатися у своїх громадах, які перебувають фактично на лінії вогню.
Схожі публікації:
- На Херсонщині через російські обстріли постраждало 5 осіб, – прокуратура
- Спецгрупа “Птахи Мадяра”повернулася до Херсона: військовий Роберт Бровді показав, як у Херсоні знищуються російські FPV-дрони (відео)
- Їдемо на роботу під дронами: у Дар’ївській громаді відновив роботу освітній заклад (відео)
- Судитимуть жителя Херсона, який служив окупантам у незаконно створеному окупаційному правоохоронному органі
- Студентка ХНТУ Єлизавета Посідзей допомагає місцевим жителям у складі мобільних клінік на Херсонщині
















