Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Комунальникам прифронтового Херсона благодійники передали бронежилети

Завдяки співпраці Херсонської міської військової адміністрації з громадською організацією “Людина для людини” до нашої громади надійшла чергова допомога. 20 бронежилетів та 40 турнікетів розподілили між перевізником, КП “Парки Херсона” та водоканалом, – про це повідомили в Херсонській МВА.

Їх отримали водії, які здійснюють пасажирські перевезення до небезпечних зон міста, та комунальники, які працюють на відкритому просторі. Наразі тривають перемовини щодо збільшення таких надходжень.

“Дякуємо ГО “Людина для людини” за те, що допомагає нам дбати про захист працівників, які забезпечують життєдіяльність нашої прифронтової громади”, – додали в повідомленні.

Дивіться відео на ютуб-каналі, як працюють комунальники в Херсоні, який обстрілюється російськими військовими з ТОТ Херсонщини:

Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН