◾Дія.Підпис
◾ЕЦП / КЕП
▪️ Батьки померлого/померлої (біологічні, юридично визнані усиновлювачі або вітчим чи мачуха (чоловік чи дружина одного з батьків);
▪️ Інший з подружжя померлого/померлої (у законному шлюбі) або цивільний партнер;
▪️ Дитина померлого/померлої (біологічна, юридично визнана усиновлена дитина або пасинок/падчерка (дитина подружжя або цивільного партнера));
▪️ Інший член сім’ї, який не належить до близьких членів сім’ї, однак мав близькі стосунки з померлим/померлою та елементи залежності, які відрізняються від звичайної спорідненості та може надати докази про це.
Заява цієї категорії може бути подана також у разі настання смерті за межами території України, але якщо вона безпосередньо пов’язана з міжнародно-протиправними діями рф в Україні, починаючи з 24 лютого 2022 р.
Подати заяву до Реєстру збитків можна, якщо дані про смерть внесені в реєстр актів цивільного стану (ДРАЦС) та є свідоцтво про смерть, видане ДРАЦС.
Заяву можна подати як щодо цивільних, так і щодо військових.
Заява подається про відшкодування душевного болю і страждань, яких людина зазнала у зв’язку зі смертю члена сім’ї. Якщо ж Ви бажаєте подати заявити про інші збитки (наприклад, втрата доходу або підтримки), слід подати заяву в іншій категорії, яка буде відкрита згодом.
Схожі публікації:
- Херсон – единственный город в Украине со льготными перевозками водным транспортом
- Свято футболу у Новій Каховці: другий Всеукраїнський дитячий турнір, присвячений пам’яті Юрія Чумакова
- Херсон#парка НЕТ.Органы исполнительной власти бездействуют и всячески потакают незаконной деятельности?
- В сафари-парке на Арабатской стрелке родилось рекордное количество львят
- Одесских водителей могут ожидать неудобства в связи с приездом премьер-министра, — полиция