Термін подачі заяв на отримання державної допомоги продовжили до 30 квітня. Тобто ВПО, які отримували таку допомогу та подали заяву на її продовження у квітні, зможуть отримувати виплати, починаючи з березня. Кабмін ухвалив зміни до постанови «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам», – зазначили в Мінреінтеграції.
За особисто поданою заявою отримати допомогу ще на 6 місяців можуть:
• люди з інвалідністю III групи, середньомісячний сукупний дохід яких на одного отримувача в такій сім’ї становить не більше 9444 гривень;
• особи віком від 55 років, які зареєструвалися в Центрі зайнятості;
• особи до 23 років, які навчаються в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;
• особи, у яких житлове приміщення знищене або пошкоджене (до ступеня непридатного для проживання);
• сім’я, яка складається тільки з непрацездатних осіб;
• діти, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя; патронатні вихователі; діти, тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу;
• тяжкохворі особи.
Відбулося уточнення щодо зміни віку дітей із 14 до 18 років у раніше визначених категоріях. А також уточнено, що особи, які доглядають за дитиною до 3 років, також мають право на подання заяви на наступний період.
Крім того, цією постановою запровадили виплату тимчасової допомоги на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування і які тимчасово влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, «Дитина не одна» у розмірі 2,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину, а для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку на кожну дитину.
Зазначені нормативні зміни були розроблені за результатами роботи Координаційного штабу з питань ВПО під керівництвом Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
![Возможно, это изображение текст](https://scontent.fiev23-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/434246458_824148733060713_1777133895087409215_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=imxuU3koXPsAX9hvawK&_nc_ht=scontent.fiev23-1.fna&oh=00_AfD4OKVWGpj0lCGmH1Z77Ar0M8uNo-OGvyZyvt120BhKcg&oe=6602E5B3)
Схожі публікації:
- Херсон – единственный город в Украине со льготными перевозками водным транспортом
- Свято футболу у Новій Каховці: другий Всеукраїнський дитячий турнір, присвячений пам’яті Юрія Чумакова
- Херсон#парка НЕТ.Органы исполнительной власти бездействуют и всячески потакают незаконной деятельности?
- В сафари-парке на Арабатской стрелке родилось рекордное количество львят
- Одесских водителей могут ожидать неудобства в связи с приездом премьер-министра, — полиция