Херсонський ліцей Херсонської обласної ради з 1 березня 2022 року не тільки навчальний заклад, а і місце розстрілу бійців 1-ї роти 194-го окремого батальйону 124-ї окремої бригади ТРО російськими військами, які окупували місто. Сьогодні тут відкрили пам’ятний знак, створення якого ініціювала Корабельна районна у місті Херсоні рада. Дякуємо голові Наталі Чорненькій та її команді за таке гідне вшанування пам’яті захисників міста, – повідомляє Херсонська мська рада.
Першими поклали квіти до знаку рідні загиблих. На постаменті 5 імен: Олександр Савельєв, Сергій Данчук, Віталій Грозинський, Микола Сливкін, Іван Данченко. Місця, де були знайдені їх тіла, позначили рушниками.
“Маючи на всіх 50 патронів та дехто вперше тримаючи в руках автомат, ці воїни знали, що прийняли останній у своєму житті бій, але не зреклися своєї країни. Герої не вмирають! Їх імена у нашій пам’яті навіки!”. – зазначив Роман Мрочко.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431111475_344543408580285_2826665271534569254_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=puRcNJJhjPUAX8eoKS9&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAYL_hP4_cJHsgzuDISFTc0fgIFM-P5e7bA2NkzHSxBhg&oe=65E6B656)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/431202507_344543428580283_6995122349679341250_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=Y5C5nuVIoyAAX8HHNzu&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDKhmEmDirJOE12Xu8ug7MSPJIFf9HBoUliMPww4YHWUQ&oe=65E6D224)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428500770_344543448580281_5242666764199944624_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=9TwyWliqEOwAX-wKAAT&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBWaGgQgm8y8wSyNIpzuof4RP2gR_JMsyBvoUNIFsUjKQ&oe=65E7066B)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428508558_344543425246950_1087197620186651842_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=bTHa2jPy0SIAX_UJ7g0&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBSAVC4KQSW0rECjgyfWTQ1rhMakVfM4LsG2yZKTnPS3g&oe=65E6F354)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428523417_344543431913616_8490935896725921834_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=pvsZ8Zjy7qMAX8Pqw5g&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDEj5O2D9duQIOkcYAT9ZKTvO-P8m3oGkt2Mfu3t0WuVg&oe=65E65E04)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- Волонтери-будівельники з Рівненщини відремонтували дахи понад пів сотні будівель у Станіславській громаді
- Протягом доби рятувальники Херсонщини ліквідували дві пожежі, що виникли через ворожі обстріли
- У селі Любимівка Нововоронцовської громади відновлено понад 50 приватних будинків за сприяння організації ZOA
- Ювенальні поліцейські та волонтери роздали гуманітарні набори жителям Херсона та деокупованих сіл Білозерської громади
- Російські військові з дронів обстріляли автівку волонтерів у Бериславі