Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Українці, житло яких зруйновано чи пошкоджено війною, можуть оформити декілька карток єВідновлення через ПриватБанк 

ПриватБанк відкрив можливість оформлення декількох карток єВідновлення через Приват24, що є необхідним для тих українців, у яких внаслідок війни пошкоджено чи зруйновано декілька обʼєктів майна. Відтепер клієнти банку можуть відкрити дві або більше карток єВідновлення та отримати через Дію державну компенсацію за пошкоджене житло.

 

Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, за даними уряду понад 70% людей, які вже оформили виплати через Дію, вибрали картки ПриватБанку. На сьогодні з карток єВідновлення клієнти банку витратили на відновлення житла більше 1 млрд грн, та отримали від ПриватБанку додаткову допомогу на суму 7,2 млн грн у вигляді кешбеку за оплати цими картками.

 

Оформити картку єВідновлення у ПриватБанку можна за кілька кліків за посиланням https://www.privat24.ua/rd2/rebuild_card чи у мобільній та веб версії Приват24 зайти у вкладку «Усі картки та рахунки», натиснути меню «Додати» та вибрати картку єВідновлення. Після відкриття картки залишиться подати заяву на отримання виплати у застосунку Дія. Пластикову картку можна оформити у будь якому відділені Приватбанк за умови наявность віртуальної картки.

 

Відкрити картку єВідновлення в ПриватБанку вигідно – клієнти отримують 15%

кешбеку за здійснені оплати. Потрібно лише відкрити картку у Приват24 та

зареєструватися на сайті банку.

Нагадаємо, за умовами програми, картка єВідновлення діятиме 12 місяців з дня отримання коштів. Отримувач компенсації може витратити її на безготівкову оплату товарів та послуг українських компаній – партнерів програми, що працюють в у сферах житлового та торгового будівництва та мереж магазинів будівельних і оздоблювальних матеріалів.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН