Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Миколаївська прокуратура повідомила жительці Херсона підозру за співпрацю з окупаційною владою

Очолила окупаційне «Министерство спорта Херсонской области» – жительці Херсону повідомлено про підозру.

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури жительці м. Херсон заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, у липні 2022 року 57-річна підозрювана погодилась на співпрацю із ворогом. Спочатку жінка зайняла посаду начальника «Департамента молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области», далі, у ході реорганізації вказаного органу влади, у грудні 2022 року зайняла посаду «исполняющего обязаности министра молодежной политики, семьи и спорта военно-гражданской администрации Херсонской области».

У серпні 2023 року жінка отримала від окупантів «підвищення», очоливши так зване «Министерство спорта Херсонской области». На цій посаді підозрювана розробляла та організовувала проекти державних програм в сфері молодіжної політики, розвитку культури і спорту Херсонської області, організовувала спортивні заходи та здійснювала координацію діяльності державних закладів, які знаходяться у віданні «военно-гражданской администрации Херсонской области» та проводять роботу по програмах молодіжної політики тощо.

Досудове розслідування – СУ ГУНП в Миколаївській області, оперативний супровід – СБУ в Херсонській області.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

В Олешках з’явилася проукраїнська символіка

У Херсоні комунальники закрили ОСБ-плитами 1200 вікон у багатоповерхівках

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН