Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Жінки Херсонщини влаштували в соцмережах флешмоб в українських хустках

7 грудня – Всесвітній день української хустки.
Неофіційне свято з’явилося зовсім нещодавно, відзначається з 2019 року, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього.
Популярізації свята активно сприяв флешмоб до Дня української хустки, до котрого долучилися усі небайдужі, мільйони українців в країні та по всьому світу.
 Жительки Херсонської області виклали світлини українських хустках з різних куточків світу,  обласних центрів України та з самого Херсона, прокоментувавши,  наскільки велику цінність для їх родини має українська  хустка.
 Щемливий допис виклала жителька Олешок Наталя, зазначивши, що їй довелося покинути рідні Олешки без улюбленої хустки.
“Сьогодні день української хустки. Дуже гарне свято. Жінки викладають у фб свої світлини у хустках. Усі такі вродливі, чарівні. Багато жінок зав’язують хустки і у будній день, і у свято.
Коли йдуть на свято до храму то обов’язково надівають найкращу хустинку. Мої хустиночки нажаль під глиною і камінням в Олешках, а новеньку ще не придбала, як і вишиванку, але життя продовжується, і все у нас буде добре. Сьогодні ми розуміємо, що речі не головне, їх можна придбати. Головне, щоб рідні, друзі і подруги, захисники і захисниці, волонтери і усі, хто живе прагненням про перемоги були ЖИВІ і здорові. Знайшла трохи світлин у хустинці”, – написала  на власній сторінці у ФБ пані Наталя.
Фото з відкритих джерел.

Читайте на сайті  інформцаійного видання “Український Південь”:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН