Про це повідомили на сторінці Високопільського ліцею Бериславського району Херсонської області.
“Раді бути частиною команди #EdCamp#СЕЕН Неймовірні три дні перезавантаження у мальовничих Карпатах, шалена синергія однодумців команди Емпатійні та трененерів, нові знайомства.СЕЕН у Високопільському ліцеї ХОР бути! Ми сповнені віри, що нині і, тим паче у повоєнний час технології СЕЕН сприятимуть відновленню навчання, збагативши його цінностями, що стануть запорукою життєстійкості учнівства, успішної самореалізації і комфортної взаємодії у суспільстві. Ми готові до нових справ!”, – повідомила Світлана Пуценко, заступниця директора з навчальної роботи Високопільського ліцею.
Відзначимо, що EdCamp Ukraine — спільнота українських освітян, яка створена й діє за принципами всесвітнього руху EdCamp. Ініціатива EdCamp народилася у 2010 році в США як альтернативний державному спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку освітян. Основний інструмент — події оригінального формату конференцій. В Україні спільнота працює з 2015 року.
Нагадаємо, що Високопільська громада була звільнена у вересні 2022 року.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405512382_6967422270002708_1140083359423222341_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=3YYzO1HSOEAAX8HbsvW&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfCLsDqj7_EieDa3D4wr88kFOpwcg17ZPU4q3UF8HSoLUg&oe=6568F1EB)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405538680_6967423433335925_3608382449504657262_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-51SCFtsK34AX_y84jC&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfD-DNQanWHBx2kdm7qfclfK4Bo-UKUd2WaDPTLjmlyJOA&oe=6568DADC)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405498611_6967423930002542_1810383738759082621_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=w_0xig38XIcAX9tkhtK&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBGV_775qPi56zlmFxHzFiMsMlNjtbxPR6iBI48hAZpPQ&oe=65693721)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405502496_6967424386669163_6118776215415845113_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=K_nYbkjrfZEAX8RNzLq&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfB9nhlf9Rv2_x8jjaLOvPvkzmZnKsU2hxM8T9qFNKLobw&oe=656863E6)
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів