Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Інклюзивний ляльковий театр із Херсона отримав гран-прі у Всеукраїнському конкурсі

Впровадження інноваційних та потрібних громаді проєктів було і залишається одним з пріоритетних напрямків роботи КЗ “Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара”. Так, чотири роки потому на базі Центра обслуговування користувачів з особливими потребами, завдяки ініціативі батьків, що виховують дітей з інвалідністю, та працівників бібліотеки був заснований арт-терапевтичний проєкт «Інклюзивний ляльковий театр».
Більше 30 ляльок виготовлених власноруч, близько 40 вивчених ролей, 3 лялькові вистави – ось з яким доробком команда проєкту цьогоріч подалася на Всеукраїнський конкурс «Кращі інклюзивні практики 2023».
Ми раді повідомити, що цього року ця інклюзивна практика – арт-терапевтичний проєкт «Інклюзивний ляльковий театр» – отримала гран-прі у конкурсі.
Нагадаємо, що конкурс «Кращі інклюзивні практики України», вже третє в Україні проводить Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» з метою популяризації досягнень у сфері соціальної інклюзії, досвіду подолання соціального відчуження, а також ініціації соціальних майданчиків для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей, сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.
Сподіваємося, що вже скоро учасники зможуть повернутися до мирного Херсона та продовжувати творити у рідному місті!
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН