Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Село Архангельське на Херсонщині відбудовують волонтери з Тернопільської області (відео)

У селищі Архангельському на Херсонщині до Великої війни та окупації російськими загарбникам мешкали дві тисячі жителів.

 

Після звільнення люди, які повернулись додому, були у розпачі, адже руйнування, завдані окупантами були дуже значними: для того, аби повернути життя у Архангельське, потрібно було перекривати дахи на будинках, встановлювати нові вікна і двері, підмуровувати стіни, а подекуди – будувати будинки просто з нуля.

 

Загарбники руйнували все навколо і тероризували місцевих, які тим часом не просто чекали звільнення, а й попри загрозу життю усіляко допомагали українським захисникам.

 

Про те, що довелося пережити, як врятувала життя новенька автівка, як «здавали» позиції ворога Збройним Силам України та як у цьому допомагали навіть домашні тварини, розповідає Валентина, жителька селища. Її будинок неабияк постраждав від російських «прильотів»: зрешечений шифер на даху, вибиті шибки, потріскані стіни.

 

Тож пані Валентина із вдячністю відгукується про робітників з Тернопільської області, які в рамках програми «Пліч-о-пліч» взялися відбудувати її дім.

«Красоту зробили нам! Хлопці зранку може б ще поспали, а вони кожного для йшли до мене. І зробили дуже добре!», — тішиться жінка. Тернопільщина, як і ще 11 регіонів України, взялася допомогти у відновленні 26 населених пунктів Херсонської області, які найбільше постраждали внаслідок російської агресії, – зазначив Олексій Кулеба в телеграм-каналі.

https://youtu.be/IhaJo71rzfw

Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Колектив Херсонського державного університету відзначає 106-річницю заснування закладу

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН