7 тижнів тому волонтери Благодійного фонду “Support Kherson” з партнерами “ДрукАрмія” створили хаб з виробництвом для допомоги Збройним силам України.
“За цей час ми отримали понад 1000 замовлень для більш ніж 30 військових підрозділів. Наші комплектуючі для дронів, дронів-аналізаторів, старлінків, мін, гранат, бомб різного розміру та інше швидко знайшли своє застосування на фронті”, – повідомив Нісар Ахмад, голова фонду.
Цю допомогу отримали такі підрозділи як: 61 бригада, 60 ОМБр РУБпАК, 3 механізований батальйон 54 ОМБр, 72 ОМБр, Полк ПСПОП «Київ», РУБпАК 113 ОБр ТрО, 116, 144, РВП, 112 бригада, 131 батальйон, в/ч А 7302, 36 ОБрМП в/ч А 2802, 4 БШР «Рубіж», 117 ОМБр, 24 ОМБр, 46 ОСБ розвідка, інтернаціональний легіон, 77 ОАеМБр, ССО «Схід», 93 ОМБр, 2 СБ, РВ та інші.
“Загалом було надіслано понад 24 000 одиниць комплектуючих на передову. Йдемо разом до перемоги! Не словом – ділом: наша команда доводить, що патріотизм – це не чекати на перемогу, а працювати для її наближення!”, – зазначив Нісар Ахмад.
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/401522116_1406545403590893_8391494196396514070_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=9-EkLTVlIFwAX93V19P&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfAgMej39ofjK3_6H_6I0-nyVYWP4UfhUFtIe4zPZx7qhQ&oe=65573366)
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/391586026_1406545503590883_3256036629802800214_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=tQTDayoJVWIAX_HX7-W&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfDIJDCMbvrdtNR5V74Vd5eckPrZ7D92haXqyw2ZNoLwpw&oe=65574D3F)
![](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/401388394_1406545446924222_1200797835873012747_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0GfChqOscpUAX89t056&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfDoZD8uIxlOSSKLZffRGpBJriPZiCFqN3fA3Hl3DB3Pyg&oe=6557212A)
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/402606578_1406545430257557_6215739422257366268_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=CmN_1ePqnykAX9hHPxo&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfBbWysSvkAWw8AWZAtNMqYWs_lHmiuVaR1n442MRS6-lQ&oe=6557CB9E)
![](https://scontent.fiev17-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/402626234_1406545410257559_8114345811162411548_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7TGSIUfFN44AX8OB6l-&_nc_ht=scontent.fiev17-1.fna&oh=00_AfAEjaGXILvbgIEbHlZOP-Wi5IhppE5xePW5TlKiAnP-zQ&oe=6557B0ED)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Відновлено газопостачання до всіх населених пунктів Високопільської громади на Херсонщині
Схожі публікації:
- Каховчан просять здати кров відомому громадському діячеві
- Жінки в історії науки: у Херсоні влаштували тематичну екскурсію
- У Новій Каховці вшанували пам’ять Кобзаря
- Після завершення реформи децентралізації на Херсонщині залишиться 3 райони
- Херсонські журналісти взяли участь у форумі з децентралізації