Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Відновлено газопостачання до всіх населених пунктів Високопільської громади на Херсонщині

 АТ Херсонгаз завершено відновлювальні роботи на підвідних газопроводах та відновлено розподіл газу до усіх 16 населених пунктах Високопільської територіальної громади Бериславського району, – повідомила пресслужба компанії.
Пусковим роботам передувала величезна підготовка та героїчна праця газовиків, адже в цьому районі були наймасшабніші руйнування газових мереж та найбільш заміновані території, де прокладено підземні газопроводи, у багатьох випадках пошкодження становили 100%.
АТ Херсонгаз висловлює щиру подяку за надання гуманітарної допомоги (матеріали, паливо, робоча сила, спеціалізована техніка, обладнання, транспорт) Херсонській обласній військовій адміністрації, Високопільській районній військовій адміністрації, Червоному Хресту України, ПрАТ Гадячгаз, ПрАТ Кременчуггаз, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПП Сарана, МКП Херсонський водоканал.
На сьогодні усунуто понад 16 тисяч пошкоджень газової мережі, відновлено розподіл газу до понад 3000 об’єктів споживання. Роботи тривають і надалі.
Усі роботи із відновлення, пускові та налагоджувальні роботи було проведено виключно за рахунок коштів з тарифу за розподіл природного газу.
Хоча на сьогодні рівень оплат населення за послугу розподілу природного газу залишається дуже низьким, АТ Херсонгаз продовжує проводити ремонтні роботи та здійснює технічне обслуговування мереж підтримуючи стабільне та безаварійне надання життєво необхідної послуги на звільненій Херсонщині.
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
НМТ-2024: Особливості вступних іспитів
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН