Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Під обстрілами поліція Херсонщини евакуювала маломобільного чоловіка разом із неповнолітнім сином

З найбільш обстрілюваного армією рф передмістя Херсона поліція евакуювала маломобільного чоловіка разом із неповнолітнім сином. З селища Антонівка, розташованого на першій лінії від Дніпра, працівники ювенальної превенції поліції Херсонщини провели екстрену евакуацію маломобільного чоловіка разом із 14-річним сином, – повідомила Поліція Херсонщини.
Останніми тижнями російська окупаційна армія збільшила кількість як авіаційних, так артилерійських і мінометних обстрілів по місту. Антонівка потерпає найбільше, там щодня фіксуються «прильоти» у приватні будинки, відсутня електроенергія, пошкоджена більша частина житлового фонду. Без нагальної потреби мешканці не виходять на вулицю, адже це вкрай небезпечно, а діти там не мають можливості навчатися.
Зважаючи на таку ситуацію, місцевий житель разом із неповнолітніми сином вимушені були покинути рідний дім. Історія їх родини дуже трагічна: минулого року внаслідок російської агресії загинула матір хлопчика. На вулиці, де розташований їх будинок, не залишилося жодної вцілілої домівки.
Двома автомобілями працівники ювенальної превенції швидко вивезли сім’ю із зони обстрілів та доставили до пункту перевезення. У подальшому в супроводі волонтерів батька з сином перевезуть до Ірпеня, де вони проживатимуть у спеціальному центрі для маломобільних людей. Там евакуйованим нададуть тимчасове житло, спеціальне медичне обслуговування для чоловіка, психологічну та юридичну допомогу. А його син матиме можливість навчатися та проводити своє дозвілля в безпечному середовищі. Адже дітям не місце під обстрілами!
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН