Про це повідомив Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради.
“Із задоволенням прийняв запрошення Лариси Польської долучитися до зустрічі херсонців в Києві. Поспілкувався з нашими людьми, згадали часи окупації, щиро пораділи річниці звільнення Херсону і обговорили наше майбутнє”, – написав Юрій Соболевський.
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA-%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-2023-11-12-175630-300x198.png)
Фонд громади міста Херсон “Захист” виступив одним із організаторів цього заходу і поставив за благодійну мету зібрати донати на придбання аптечок з турнікетами для херсонців, щоб вони могли надати першу допомогу пораненим до приїзду швидкої.
“Обійми, сьозі радості від зустрічі, спогади і надії, розповіді про Херсон і підтримку херсонців, щемливі вірші і пісні… Я рада, що ті, хто покинув рідні краї за небезпеки, уникнувши підвалів і розстрільних списків, хто рятував своїх дітей і стареньких батьків, хворих родичів…хто, знаходячися далеко від рідного міста допомагає йому, об’єдналися в цей день по-особливому!”, – зазначила Лариса Польська, очільниця Благодійного фонду “Захист”.
В результаті, 120 аптечок з турнікетами буде передано на Херсон.
“Звітую – з цими зборами, що ми здійснювали до цієї зустрічі, і сьогодні ми закупимо і передамо в Херсон 120 аптечок з турнікетами, усього на загальну суму 118 800 гривень!”, – додала Лариса Михайлівна.
Херсонці підтримують своїх – де б вони не були.
“Дякую Ларисі Польській за рішучі дії у допомозі місту. Ваша робота безцінна!”, – додав в дописі Юрій Соболевський.
![](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400406479_1178766363079184_419397240518162386_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=83iXZSC6T_IAX_9PS4A&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfDcernngjO_gODfx-B6OhOgGVAVnBxs32dgLmZDAPJ0eg&oe=6555C645)
![](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400753643_1178766136412540_494699067248708298_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=EmONdVOdZTYAX_Cqz14&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfDfsqZd9KgSZqLP5Ubj4L13bbTbj9bOCaM9b1tUIgSdqw&oe=6556926A)
![](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/402199118_1178766199745867_5413971647711151202_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=1HTw0DaCEmEAX-z1QIS&_nc_oc=AQnltiew_7ulXww7jVA42E-rMoMeQvWEaTJf0jL2DULPq-7_Al0tq0M63bDcp0p5ggA&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfAclpSnisxLdwmhDQBrkhYoS8Hc8o4j4c8h-xbLzYG0cw&oe=65551CDA)
![](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/400762384_1178766266412527_4362511229723467358_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=60gtGbAVd9MAX-R2OU0&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfCjGzt187ow8jonZ4JYGxgUBtdCfCo06aCaT5GYOjrpgw&oe=65568169)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”: