В Ужгороді курсант 134 групи Назарій ДАНИЛЮК взяв участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на коротких дистанціях, яка складала 6.4 км із великим набором висоти. У змаганнях брали участь більше 500-а учасників з 22-х регіонів України.
“За результатами змагань Назарій ще раз показав високий результат і посів 1-е місце в групі Ч20 (юніори). Курсант ХДМА в черговий раз став чемпіоном України зі спортивного орієнтування. Вітаємо Назарія ДАНИЛЮКА з відмінним результатом і бажаємо наснаги та перемог!”. – повідомили в закладі.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398164623_936642634643765_6937346155003235296_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=633uSCyq7DAAX8mlFHT&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBKEX0G5ftCowuFh-6lVa2Y4Hi4gBphZdVEP0MgH3qn2A&oe=654B55DB)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398155833_936642621310433_2589012077074608143_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gCDqVeuLhYwAX9GEoKH&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfATNHHzbxadHxJqR4hJch4VyI13h5Q5--H5TGYFS4_yxA&oe=654B8671)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/398189846_936642724643756_7795251885653142909_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=IbbtAV51_y8AX8Q7Obv&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBMDJG0RCH7Zcas2vamIKhtwqBrTyGU2-ZJKj8j1fpx5Q&oe=654AF2F0)
Схожі публікації:
- Троє херсонських спортсменів отримали звання “Майстер спорту міжнародного класу”
- Під час окупації Херсона “ДЮСШ з шахів і шашок” очолив Олександр Іжнін
- Вперше в історії херсонського гандболу спортсменки вибороли срібло: спортколедж продовжує працювати в умовах війни
- Херсонський спортсмен Андрій Драпкін здобув срібло на чемпіонаті світу з параплавання.
- Студент ХДУ грає за латвійський футбольний клуб