Працівники Центру надання адміністративних послуг Високопільської селищної ради провели прийом громадян у Новопетрівському, Архангельському та Зарічнянському старостинських округах.
За допомогою «мобільного кейсу» спеціалісти надали 31 адміністративну послугу маломобільним мешканцям громади та переселенцям за адресою їх проживання.
Виїзди адміністраторів центру стали можливими завдяки допомозі у придбанні кейсу Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), ГО «СПІЛЬНО ХАБ», БФ «За Херсонщину» у рамках проєкту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI 4).
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/384439419_693343332827499_5777533604394945421_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=ZWvmMrjs_LYAX9SrBHZ&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAdGhjlzQuzd8S5GUay7oG3-REzkhADIiZYRQSsUhcYYA&oe=651BD6AC)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/384443920_693343359494163_3895655727705763201_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=1kvvDUNQ9RsAX9TW6vn&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBcLZK1Ka-S8lp9xNGUyFWRolQ6wjEQR-ONW-pYmnYVyg&oe=651B801C)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/384483505_693343366160829_4527235870302030710_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=JuBDWkYZqjoAX_fcp5v&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCtOPcL4FAjwZf7si7r_e_L_jYx8ruSC6Lm3VwbsecOLQ&oe=651BA188)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376717776_693343362827496_7115624162272244435_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=9wc4GFdumpwAX8TELhU&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfCGxql0CId5AGwMEcGidNUQltDifyeLjIMYSBi0WdP7qQ&oe=651CB812)
Схожі публікації:
- На тимчасово окупованій територіяї російські військові вбили чоловіка пострілом в ногу
- Депутат місцевої ради з Херсонщини підозрюється у незакінченому замаху на вбивство
- Мешканці Нововоронцовки щоденно працюють над відновленням порядку у громаді
- Гуманітарну допомогу привезли у Тягинську громаду
- П’ять років за ґратами проведуть четверо організаторів “референдуму” на Херсонщині