Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На окупованій частині Херсонщини не вистачає вчителів, лікарів та електриків

Лівобережжя Херсонщини продовжує відчувати тотальний дефіцит кваліфікованих кадрів. Не зважаючи, на запевнення окупантів, що державні установи, заклади медицини та освіти “нормально функціонують”, насправді ситуація є досить критичною. Ми проаналізували оголошення щодо вакансій, які публікують росіяни у своїх соцмережах, та встановили, що найбільшу потребу  росіяни відчувають саме у педагогах та медиках. 

Так, група “Робота. Херсон” у російській соцмережі “ВКонтакте” за вересень опублікувала 6 оголошень, половина яких стосується саме закладів освіти. У Тавричанську, Архангельсько-Слобідську та Костогризовську школи неіснуючого “Каховского муницыпального округа” потрібно в сумі аж 22 педагога. Серед них – вчітелі математики, інформатики, географії, біології, англійської та російської мови. Цікаво, що єдиний предмет, викладачів якого не потребує жодна з перелічених шкіл – це історія. Як функціонують ці школи не маючи викладачів з основних дисциплін – питання риторичне. Заробітну плату тут пропонують доволі непогану за російськими мірками – від 40 тисяч рублів.

Є кадровий голод і в медичній сфері. окупанти потребують лікарів, медсестер та фізіотерапевтів. Заробітна плата тут вже більша – від 60 тисяч рублів. Ну і електрики також є дефіцитом на лівобережжі Херсонщини. Їм пропонують найменше – від 30 тисяч гривень.

ipc.org.ua

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН