Жителі Високопільської громади повертаються до рідного дому, але треба зважати на виклики сьогодення. Адже Херсонщина потерпає від обстрілів з лівобережжя Херсонщини. Діти повинні знати правила безпеки.
“Фахівці Бериславського районного управління провели нараду спільно з Національною поліцією та представниками Високопільської територіальної громади щодо вирішення питань стосовно створення та функціонування «Класів безпеки» на території громади”, – повідомили в Бериславське Районне Управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.
![Возможно, это изображение 3 человека и текст](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380647260_326575970030317_4872221972981478378_n.jpg?stp=dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=ilp9Ka9qXxYAX_RJbpY&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfD2RGXOffbExK-94PA890yPaxi6kzfgrUdsq231Q1fAgA&oe=6512FB90)
https://youtu.be/UBMeD-6UUvQ?si=NUKU2plzQnUW45I3
Схожі публікації:
- У Високопільській громаді провели розважальний захід для дітей
- Відновлено газопостачання до 2 населених пунктів Високопільської громади
- У Високопіллі відбувся благодійний захід для родин з дітьми “З любов’ю до Херсонщини!” (відео)
- Лікарні у Високопіллі благодійники передали комп’ютерну техніку
- У Високопільскій ОТГ усунуто майже 12 тис пошкоджень газової мережі