Новою премʼєрою за пʼєсою Наталки Ворожбит «Погані дороги» і флешмобом на центральній площі міста відкрився в Херсоні ХХV Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Гасло цьогорічного фестивалю – «Ми вдома», адже «Мельпомена» повернулася до нашої мальовничої Таврії.
“Ми щиро дякуємо друзям з усієї країни, які підтримали нас і відкрили двері своїх театрів для глядачів на весь період фестивалю – з 8 по 16 вересня. Вклоняємось тим колективам і митцям, які доїхали до самого Херсона. Вчора я був щасливий, чуючи від глядачів слова подяки; був розчулений від їхніх сліз і щирих емоцій. Як завжди, неймовірна творча на чолі зі справжнім Героєм Сергієм Павлюком і неперевершеною Тетяною Проворовою дали нам змогу подихати справжнім театральним повітрям. Ми вдома і ми непереможні!”, – прокоментував Олександр Книга, директор тетатру імені Миколи Куліша.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376559242_2609083719239315_6292211568301209694_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=OI9yfM-HFLoAX-kXoXw&_nc_oc=AQni8VE7kGeyjw9-rtYMRZ6OeE6R5hHDnmOzzKXMmrRkxsIhWpCRRpVSJQgJ_DymuKs&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAemLMbXn1a4NFBqMBjJfS_c-62m7OSII_yFAgyKIpMMQ&oe=6500D342)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376739372_2609083819239305_3001140024104050449_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=hd-ytiLokUQAX9jDZ_I&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfD3P_AnSNVdyrk8jmsxUumFG_cLjAFPBD4xfapj1Jx_Eg&oe=65019B46)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376013782_2609084035905950_681375932801094662_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=Fjr8PCpspEsAX9ZaWJm&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfASWlkbW7gJXoWyhGZQA2ATKrunMeqe2OUuYPlrDm0UCQ&oe=650054AF)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/376679919_2609083832572637_5270650043430597531_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5614bc&_nc_ohc=tMnBrMtkDrMAX9SkwWh&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfA6mN4B-FMWxMbB3SmDk6aGg_EAdosd0oeiGYK_S250MQ&oe=6501C70F)
Читатайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- Жительку Херсона врятували з-під завалів зруйнованої багатоповерхівки у Дніпрі
- У Чорнобаївській громаді місцевим жителям видають буржуйки для опалення будинків
- У Херсоні рятувальники ліквідовують після обстрілів пожежу в багатоповерхівці
- Благодійний фонд «Support Kherson» доставить на Херсонщину 5 тонн гуманітарної допомоги
- Заклади культури в Херсоні пошкоджені обстрілами