Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Вчителям у громадах Херсонщини виплатять заборгованість по заробітній платні

Міністерство фінансів України погодило виділення коштів на погашення заборгованості по заробітній платні вчителям Херсонщини.

Зокрема, кошти надійдуть в такі громади області:

Станіславська – 9,4 млн грн,

Борозенська – 4,4 млн грн,

Милівська – 3,1 млн грн,

Бериславська – 3,1 млн грн,

Дар‘ївська – 5,2 млн грн,

Тягинська – 1,2 млн грн.

Вчора, під час робочої наради з Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим питання щодо виплати заробітних плат вчителям закладів середньої освіти Херсонщини було порушено народним депутатом України від партії «Слуга Народу» Сергієм Козирем.

«За інформацією Херсонської ОВА, після деокупації області 10 закладів освіти відновили освітній процес, також до навчання повернулися діти, які перебували на окупованій території й не мали можливості дистанційно навчатися. Загалом учнівський контингент зріс до 66,5 тис дітей», – каже Сергій Козир.

Про збільшення кількості учнів та відновлення освітнього процесу у звільнених громадах області раніше повідомляв голова Херсонської обласної організації партії «Слуга Народу», депутат фракції «Слуга Народу» у Херсонській обласній раді Юрій Соболевський.

«Дякую народному депутату Сергію Козирю, за те що доєднався до вирішення проблем освітньої галузі області. Спільна робота місцевого самоврядування, військових адміністрацій та народних депутатів дозволить вирішити як мінімум більшість проблемних питань в області. Робота триває!», – зазначив Юрій Соболевський.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН