Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Окуповані населені пункти півдня приєдналися до флешмобу “Єдине серце України”

Флешмоб «Єдине серце України», ініційований рухом спротиву «Жовта стрічка» до річниці початку опору на тимчасово окупованих територіях, охопив всю Україну. До флешмобу на підтримку українців, які щодня чинять опір на тимчасово окупованих територіях, долучилися всі 24 області України, АР Крим, Київ та Севастополь. Тисячі людей підтримали проєкт у дописах та сторіз. У флешмобі взяли участь музиканти, актори, спортсмени, лідери думок та навіть працівники української антарктичної станції «Академік Вернадський». 

Рух спротиву «Жовта стрічка» об’єднує понад 7000 українців на всіх тимчасово окупованих територіях, які щодня нагадують: Україна — єдина та неподільна. В рамках флешмобу #ЄдинеСерцеУкраїни вони закликали публікувати фото з половинкою серця на фоні свого міста, а активісти руху сфотографували другу половинку серця в Ялті, Маріуполі, Бердянську, Донецьку, Луганську, Алчевську, Сімферополі та інших тимчасово окупованих українських містах. Колажі зі з’єднаними серцями «Жовта стрічка» публікує на своїх сторінках у Telegram та Instagram, а світлини всіх учасників можна знайти у соцмережах за тегом #ЄдинеСерцеУкраїни.

До флешмобу долучилися, зокрема, ведучі Андрій Бєдняков і Тимур Мірошниченко, гурти TVORCHI, ONUKA, KADNAY, «Друга Ріка» та виконавці Lida Lee і Павло Зібров, музиканти та військовослужбовці Коля Сєрга і MOISEI, режисер Ахтем Сеітаблаєв, актори Женя Янович, Григорій Бакланов, Анастасія Цимбалару і Наталка Денисенко, спортсмен Андрій П’ятов, шеф-кухар Євген Клопотенко, хореограф Женя Кот, ілюстратор Артем Гусєв та інші.

Підтримали #ЄдинеСерцеУкраїни навіть в Антарктиді — працівники української дослідницької станції «Академік Вернадський»: «Навіть тут, в Антарктиці, нас тримає міцний зв’язок з Україною. Знаємо, що таку саму єдність і зв’язок відчувають тисячі людей, чиї домівки тимчасово окуповані росією. Віримо, що Україна неодмінно переможе, а всі захоплені території — Крим, Луганщина, Донеччина, Харківщина, Херсонщина та міста Запорізької області — скоро повернуться додому».

Також флешмоб підтримала кримськотатарська правозахисниця і постійна представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева: «Я вірю, що зовсім скоро ми будемо фотографувати не частини сердечок, а український стяг на тлі гір вільного Криму».  

Українці, які чинять опір на тимчасово окупованих територіях, подякували всій країні за підтримку. «У Мелітополі зараз життя у сірих фарбах. Тому дуже приємно бачити світлини рідних і знайомих місць у синьо-жовтих тонах. Розуміння, що ти не один у прагненні перемоги, неймовірно цінне. Слава Україні», «Завдяки вашому флешмобу я змогла наочно показати дітям, що Україна і Крим — це одне ціле», «Дякуємо за організацію заходу руху спротиву. Рідненькі, скоро будемо разом!» — поділилися українці у чатботі «Разом», у якому «Жовта стрічка» веде комунікацію з активістами руху спротиву. 

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН