Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Прокуратура автономії повідомила про підозру викладачу кримського навчального закладу

Закликав до геноциду українців: прокуратура автономії повідомила про підозру доценту окупаційного Кримського Федерального університету ім. Вернадського.
Підозрюваний здійснював пропагандистську кампанію проти України. У виступах, що транслювались на «кримському телебаченні», він підтримував дії держави-агресора, виправдовував злочини рашистів та закликав до геноциду українського народу.
При цьому у своїх промовах підозрюваний використовував звичний наратив російської пропаганди, що нібито українці не є «повноцінним народом». Український етнос (який росіяни так завзято намагаються знищити) він порівнював з пухлиною та чумою, а денацифікацію називав основною метою російської агресії проти України.
У такий спосіб цей «доцент», будучи публічною особою, що має вплив на аудиторію, виправдовував дії ворога та перетворював громадян України на легітимну та необхідну мішень для знищення.
Дії підозрюваного кваліфіковано як
▫️колабораційна діяльність (ч. 6 ст. 111-1 КК України);
▫️пропаганда війни (ст. 436 КК України);
▫️виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників (ч. 3 ст. 436-2 КК України);
▫️публічні заклики до геноциду (ч. 2 ст. 442 КК України).
Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим та м. Севастополі.
Возможно, это изображение 3 человека и текст
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН