Програма відновлення та розвитку Херсонської області буде складною та масштабною. Про перші кроки, необхідні для її розробки, розповів заступни голови облради Юрій Соболевський:
З одного боку – зруйнована та розграбована інфраструктура, з іншого боку – і до війни накопичилося безліч проблем, які ігнорувалися надто довго – малокомплектні школи, нерентабельні та неефективні комунальні підприємства, частково спірні результати децентралізації, державні та комунальні поля, за схемами передані в управління приватне користування.
Як результат ми повинні отримати БЕЗПЕЧНІ та комфортні громади, в які не доведеться “заманювати” молодь та інвесторів. І які мають керуватися людьми, які ці громади не кидали і які й зараз роблять усе, щоб життя наших людей ставала хоч трохи кращою. Війна, окупація та деокупаційний період є дуже сильними факторами, які виявили і добрі, і погані якості людей, а також їх реальні потенціал та можливості.
![](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330859605_723977436049446_4780742645264648698_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HhZvyYke0yQAX-wGziq&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfAMj5AG5wchekm8TwhNygiyER4Bu0jL2q6FgFSF23IaJA&oe=63F0AD03)
![](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330984254_2201360220046644_468331303161205047_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1XOvytoeEtgAX9oOkOX&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfAoMpZ_u8EVI2IslxPp__RXPoAyv_xtJeZjQL4IjvmttA&oe=63F004FD)
![](https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/331062709_922625368766768_2927924192684719979_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=k_64NILAdz4AX9xkE7F&tn=7V95oTzh4xIy5NfZ&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=00_AfC_WIog1Tl6l6VSIhSoilk1Cq07ZF_B6XyDSwPf2DlRJg&oe=63F143BE)
Схожі публікації:
- Херсонським пенсіонерам продовжують виплачувати пенсії
- Відзнаку НБУ за відновлення роботу у Херсоні отримає “Ощадбанк”
- Перші кошти на відновлення інфраструктури Херсонщини виділили з бюджету країни
- Школярка з Херсона представила науковий проєкт на Міжнародному конкурсі у Тунісі
- Платники податків Херсонщини допомагають відновлювати деокуповані громади