Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Україні змінили правила надання пільг на комунальні послуги

В Україні у 2023 році змінили правила надання пільг на комунальні послуги.

Тепер їх можна буде одержати виключно у грошовій формі.

Виплатами з 1 січня займається Пенсійний фонд.

В Україні змінили правила надання пільг на комунальні послуги  - today.ua

У прес-службі ПФУ повідомили, що зазначені зміни передбачені відповідною ухвалою Кабміну. Стало відомо, як тепер надаватимуть кошти. Тим, хто отримував пільги у готівковій формі, та тим, хто звернувся за пільгами у грудні минулого року, зараховуватимуть гроші через Укрпошту або на рахунки, відкриті в уповноважених банках. Це залежатиме від того, який із способів обрав одержувач пільги.

Пенсіонерам, які отримували пільги у грошовій безготівковій формі до грудня 2022 року, виплата проводитиметься у відділення Укрпошти або на банківські рахунки, за допомогою яких їм видають пенсії.

 Українцям, які не є пенсіонерами та у грудні 2022 року отримували пільги у безготівковій формі, пільгові виплати зараховуватимуть на рахунки, відкриті Пенсійним фондом в Ощадбанку.

В Україні змінили правила надання пільг на комунальні послуги

Органи ПФУ проінформують пільговика про відкриття такого рахунку. Для отримання виплати потрібно звернутися до Ощадбанку та укласти з ним договір.

Якщо пільговики хочуть отримувати пільгу на рахунки в інших банках або через Укрпошту, вони повинні звернутися до відділення Пенсійного фонду:

  • поштою;
  • особисто у сервісний центр ГУ ПФУ;
  • через особистий кабінет на сайті електронних послуг Пенсійного фонду.

В Україні змінили правила надання пільг на комунальні послуги

Нагадаємо, що українці, які мають права на державну допомогу, мають обрати пільги чи субсидії, які вони планують отримувати. Одночасне надання двох видів допомоги від держави не передбачено.

Ловіцька Леся

 

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН