Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонський художній музей продовжує ідентифіковувати викрадені твори мистецтва

Ще на одній світлині, відзнятій у сімферопольському Центральному музеї Тавриди одразу після пограбування Херсонського художнього музею, впізнані твори з нашої музейної колекції. Поки не всі, але дві картини сміливо додаємо до списку ідентифікованих творів, які стовідсотково були вивезені російськими мародерами до Криму.

Лариса Мандрикова. Чорна трава. Із циклу «Брати наші менші». 1988. Полотно, олія
Творчість миколаївської художниці відрізняється своєрідною живописною манерою та особливим композиційним мисленням. У кожній її роботі присутня доброта, любов до краси природи і життя. Мисткиня часто відгукується на актуальні проблеми суспільства, досліджує у живописі почуття, що супроводжують життєвий шлях людини – передчуття, страх і очікування, самоствердження.

Фелікс Кідер. Портрет Корсакової Л.І. 1981. Полотно, олія

Творчість Фелікса Кідера (1938–2003) — видатне явище в історії художньої культури Херсонщини. Художник широкого діапазону, Кідер залишив величезну художню спадщину: він прославився і як живописець, і як графік, і як майстер скульптури малих форм, який завжди дивував неординарним баченням світу. Його живописні роботи вражають розкішшю та гармонією барв, своєрідністю композиції, фактурною виразністю.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН