Депутат Народної Скупщини Республіки Сербія Aleksandar Olenik та депутат Скупщини Автономного краю Воєводина Республіки Сербія Ненад Чанак завітали на Обухівщину, – про це повідомляється на сайті Обухівської РВА.
Мета візиту – перспективи українсько-сербської співпраці та підтримка суверенітету і територіальної цілісності України.
Делегація за час перебування в Україні провела ряд зустрічей з урядовими структурами, мала виїзди до деокупованих регіонів Київщини, та завітала в Обухівський район на власні очі пересвідчитися в планомірному знищенні об’єктів енергетичної інфраструктури України на прикладі пошкодженої ракетними обстрілами Трипільської ТЕС, а також відвідала один з пунктів незламності в районі.
«Кожен такий візит має продовження – у спілкуванні, співпраці й допомозі.
Вдячний за сміливість відвідати країну, небо якої розриває свист ракет, а землю – звуки вибухів, нашу Україну, де йде запекла боротьба за наш суверенітет і незалежність. Дякую за вашу позицію підтримки і за бажання простягти руку допомоги!», – зустрів іноземних гостей начальник Обухівської районної військової адміністрації Олександр ГОМОН.
Разом до перемоги! #ВсебудеУкраїна
![](https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321311044_868701404443153_3014231508535429934_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=q5y8Th4hjOgAX_A6ePz&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfDVfUqQ4wLTY_H9jx5HlybAg-GYckR6MlZZa5nICvibCw&oe=63A9B520)
ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ
Схожі публікації:
- Бюджет Херсона на 2017 год: коммунальные предприятия – наше все, медицина с образованием подождет
- У Херсоні працюють над створенням Південноукраїнського центру трансплантології: звіт голови обласної ради (фото)
- Инвесторы вложили 1,5 млрд. в Одессу – по 568 долларов на каждого одессита
- Сотрудничество власти, бизнеса и образования может быть обоюдовыгодным
- До побачення, Росіє. Індійський аеропром обирає Україну