Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Чотири миколаївські морпіхи повернулись з полону

23 листопада привітали ще чотирьох миколаївських морпіхів на вільній землі незалежної України.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського, передає Інше ТВ.

Всі вони захищали Маріуполь від російських окупантів: троє на металургійному комбінаті імені Ілліча, а ще один – на «Азовсталі».

– Хлопці виснажені та змучені, але не скорені. Пишаємось вашим мужнім подвигом, браття. Попереду на них чекає лікування та реабілітація. Радіємо разом з сім’ями морських піхотинців, які чекали своїх синів, братів, чоловіків та вірили, що цей день обов’язково настане, не дивлячись на довгі місяці смутку та розчарувань. Щиро вдячні Офісу Президента України, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України та всім причетним, хто займається цією нелегкою, але такою важливою справою, – прокоментував командир бригади полковник Віктор Сікоза.

Також пам’ятаємо про інших наших побратимів та посестер, які залишаються в російських катівнях. Впевнені, що вже скоро будемо вас всіх зустрічати вдома, додав Віктор Сікоза.

Джерело

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН