Нові тролейбуси придбають для Миколаєва

Підписано договір на поставку перших 40 сучасних тролейбусів для Миколаєва. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич в прямому ефірі соціальних мереж.

– Найближчим часом отримаємо погодження від Європейського банку реконструкції та розвитку. Наразі міжнародна фінансова установа розглядає пропозиції на придбання 20 тролейбусів з автономним ходом. Сподіваюся, до кінця року всі одиниці транспорту надійдуть до міста, – зазначив мер.

Мер Миколаєва зауважив, що міська влада продовжує оптимізувати мережу маршрутів громадського транспорту.

Щоб впорядкувати графік руху та зробити перевезення зручними для людей, перевагу віддають міському комунальному транспорту.

На виконком 12 травня підготовано рішення про затвердження переліку об’єктів для проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради, на 2021-2022 роки.

Цим рішенням, зокрема, передбачено скорочення кількості маршрутів, які дублюють один одного. Так, маршрутки №8 та 21 повністю дублюють маршрут тролейбуса №2.

– Хочемо прибрати “перегони” на проспекті. Планується вивести на маршрут №2 додаткову кількість тролейбусів. А в подальшому, коли надійдуть сучасні низькопідлогові тролейбуси, їх теж додадуть на цей маршрут. Містяни будуть знати чіткий графік руху транспорту, крім того, пасажиромісткість тролейбусу значно більша, ніж “маршрутки”, що теж зручніше, – сказав міський голова.

На розгляд виконкому 26 травня заплановано винести рішення про встановлення тарифів на проїзд у громадському транспорті. До міської ради щодо цього питання звернулися приватні перевізники та надали свої розрахунки. Так, вартість проїзду за цими розрахунками мала б становити понад 10 гривень. Однак, відділ цін міської ради проаналізував подані цифри та визначив такі тарифи: 

якщо маршрут до 10 кілометрів – 6 гривень. При цьому проїзд в комунальних “зелених” автобусах підприємства Миколаївпастранс – 5 гривень.

На маршруті понад 10 кілометрів – вартість проїзду 7 гривень. Для Миколаївпастрансу – 6 гривень.

У віддалені мікрорайони, що прирівнюються до приміських:  Матвіївка та Велика Корениха – 9 гривень. Мала Корениха – 10 гривень.

Вартість квитка на трамвай та тролейбус складатиме 6 гривень.

Якщо виконком погодить рішення, нові тарифи вступлять в дію з 1 червня 2021 року.

– Всі пільги при цьому зберігаються, – зауважив міський голова. 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com