Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

“Rozetka” відновлює роботу у Херсоні: містяни замовляють ялинкові іграшки

Бізнес відновлює роботу у звільненому Херсоні. 23 листопада найбільший український онлайн-ритейлер відновив роботу першої точки видачі у звільненому Херсоні. Вона працюватиме по вулиці Некрасова, 29.

Тут можна отримати онлайн-замовлення, купити з вітрини товари для нагальних потреб: харчові продукти, спальники, ковдри, павербанки, обігрівачі, плити та інше, приміряти речі у зручних примірочних, оплатити покупку карткою чи готівкою, повернути товар. А ще — підзарядити свої гаджети. Замовлення до точки видачі доставляють безплатно.

«Ми радіємо поверненню в Херсон разом з усіма українцями. Будемо робити все можливе, щоб скоріше відкривати більше магазинів і забезпечувати потреби міста. Не можу не сказати про неймовірних херсонців. Адже перші замовлення, які ми отримали, це не обігрівачі чи павербанки, а ялинкові прикраси!  Незламні, сміливі, чудові люди! Гордість працювати для них», — говорить Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka.

Від початку повномасштабної війни Rozetka відновила роботу понад 270 точок видачі товарів у Києві, Харкові, Миколаєві, Одесі та інших населених пунктах.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН