Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ засновник Благодійного фонду “Українці переможуть!” Ігор Йосипенко, зазначивши наступне:
– Перший гуманітарний вантаж отримала Бериславська міська клінічна лікарня від Обухівського району, що на Київщині. Ми з волонтерами Благодійний фонд – Українці переможуть, доставивши цей вантаж з Києва, проїхавши замінованими і досить небезпечними шляхами Бериславщини, доставили його в медичний заклад, який всю окупацію підтримував місцевих жителів, надаючи послуги з охорони здоров’я. Олександр Гомон, очільник Обухівського району на Київщині, один з перших підтримав земляків, організувавши разом з Київською ОВА цей гуманітарний вантаж – ліки і засоби гігієни. Олександр Гомон, декілька років тому очолював Бериславський район, але він і досі залишається на зв’язку з бериславцями, підтримуючи їх весь час. Бериславська міська клінічна лікарня жодного дня не переставала працювати для людей. Головний лікар Север’ян Кардава до останнього залишався з колективом, а в перші дні після звільнення разом з Іриною Дробиш долучилися до нашої ініціативи – організувати вантаж до рідного медичного закладу, який російські військові планували розграбувати і лише рішучі дії ЗСУ не дали цим планам реалізуватися. Звісно, в ньому не вистачає лікарів, молоді фахівці покинули заклад під час окупації. Бериславщина вільна від ворога, хоча зберігається загроза обстрілів. Чим далі ЗСУ гнатиме ворога з Херсонщини, тим швидше розпочнеться відбудова звільнених населених пунктів Бериславщини.Українці переможуть!
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315681190_207497064989895_2175388944608495507_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aBtTgM4kmzwAX-Mr14m&_nc_oc=AQmOeNJjX2bZrnH42OG9HWJjeLp3r_g7bSz2MmlBKAnfMsAXT0RV07o7mlRmn9_l5NE&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBjPSXc5bzCpyLzzItOwuJuufKMFUEWAcbEKcRihkD7fg&oe=637FAAD1)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315426330_207497114989890_4233393768148047943_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=M0xH2u4S9LoAX_WlTvN&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBEHFTjrcCo2_l4r731111jRQq5WGtFTi3iGVo67MpIpw&oe=637EB73B)
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/11/Скорик-198x300.jpg)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/315655693_207497091656559_2407475839644159958_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RnRgDocqZD0AX-VcN_c&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBOoKHoe1XznPzLqAgkvIzw8fzDJbmjg8IwfkWcRKU9xw&oe=637F2C03)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316422358_207497128323222_6022357908879223024_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=uT_7L9ojEW4AX8v5StP&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAG30h3IXEm7DOh_e46aylVE0N3Mt7CF-OnDwj0HJXsgQ&oe=637EB54E)
Схожі публікації:
- Велике будівництво: приймальне відділення екстреної медичної допомоги КНП “Бериславська ЦРЛ”
- Народний депутат Павло Павліш здійснив робочу поїздку до Каховського району
- За добу жителі села на Херсонщині втратили весь врожай на городах, в садах і на полях (фото)
- У Новій Каховці продовжують ремонт доріг (відео)
- Волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” доставили гуманітарну допомогу до Берислава