Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Залізничні рейси в деокупований Херсон буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги»

Це повідомлення опублікувало керівництво Укрзалізниці:                                                        – Ви просили — ми зробили! На честь звільнення Херсона, з мрією про Сімферополь, запускаємо квитки на перші потяги до деокупованих українських міст!
Разом із платформою UNITED24 розпочинаємо благодійний проєкт “Квитки до перемоги”. Вже сьогодні ви можете оформити квитки на три перших рейси з Києва до п’ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. Квиток можна придбати, зберігати як символ віри в ЗСУ і звільнення України від окупантів, а скористатися ним — одразу після деокупації.
Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою та місцем. Дуже радісно запускати цей проєкт, знаючи, що квитками Київ — Херсон можна буде скористатися вже найближчим часом!
Рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях. Оформити символічний квиток можна за посиланням.
Усі квитки благодійні: кошти від їх продажу будуть переказані через платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.
Дякуємо нашим партнерам Gres Todorchuk за концепцію проєкту! Із вдячністю за звільнення Херсона і вірою в те, що скоро наші потяги повернуться на вокзали всіх українських міст! Поїхали!
  Згодом Укрзалізниця повідомила наступне:

– 1000 квитків до деокупованих міст вже за декілька годин після старту збору на United24!💙 Українці, ви неймовірні! Такий #ПотягДоПеремоги точно не спинити!🇺🇦 Нагадаємо, квитки тут, а усі кошти підуть на шатли для сполучення (де)окупованих територій з найближчими залізничними вузлами.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН