Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Поліцейські привезли гуманітарну допомогу у постраждале через війну смт Велика Олександрівка на Херсонщині

Працівники Бериславського районного відділу поліції спільно з волонтерами привезли гуманітарні продуктові набори від благодійного фонду «Українці переможуть!» у постраждале через війну та нещодавно звільнене смт Велика Олександрівка.

Жителі цього деокупованого населеного пункту і досі потерпають від обстрілів з важкої артилерії зі сторони російської армії. У селищі багато пошкоджених будинків, за майже 7 місяців окупації люди жили без світла, води та газопостачання. російські військові розграбували магазини та аптеки, самі будівлі знищили. Селище опинилося на межі виживання. Нині життя у населеному пункті поступово відновлюється, працівники поліції разом з благодійниками привозять гуманітарну допомогу.

Цього разу передали людям хлібобулочні вироби, консерви, олію, каші, макарони, борошно, чисту питну воду – це ті продукти, які зараз найбільше потребують мешканці селища. Біля місця роздачі продуктів поліцейські забезпечували публічну безпеку і порядок. Літніх людей, яким важко було нести пакунки, працівники поліції розвозили за місцем їх проживання.

Поліція Херсонської області

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН