Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Херсоні відключили інтернет: як зв’язатися з рідними

У суботу у Херсоні ввечері вимкнули Інтернет по кабелю. Норма, Укрком, Скайнет та інші провайдери були відрублені від Інтернету, що йшов через Кримську Міранду. Про ситуацію зі з’єднанням розповів херсонець:

В той же час, російський стільниковий (чи його подоба) зв’язок +7990 все ще працює, хоч і з перебоями. Місцями швидкість окупаційного Інтернету у Херсоні через +7 доходить/падає до 15Кб/с. Працює хвилями. Але сам зв’язок ще є.

До речі, таке тотальне вимкнення провідного Інтернету взагалі занурує херсонців у пітьму незнання що відбувається в Україні. Рівень пропаганди та залякування людей підвищуєтья: окрім постійних смс про виїзд, листівки і буклети, тепер навіть комунальні служби (наприклад, Херсонобленерго) розсилають повідомлення абонентам виїхати, а місцями по вулицях їздять авто з гучномовцями, скандуючи про екстренну “евакуацію” херсонців з міста.

Самі розумієте стан мирного населення, коли з кожним днем інфораційний ваккум затягує все і всіх, паралельно, зкриваючи магазини, аптеки, лікарні і вимикаючи світло і воду.

Але можливість зв’язатися з рідними все ж є. Всіма забутий Skype неочікуванно приходить на допомогу у цьому.

Встановлюємо Skype на телефон і входимо в аккаунт (створюємо, якщо треба), надаємо доступ до телефонної книги своєї та дозволяємо робити дзвінки, переходимо у розділ “Виклики”, поповнюємо рахунок на 160 грн. Далі у Контактах (в Скайпі) обираєте людину, кому хочете зателефонувати на номер +7990, і телефонуєте через Скайп.

Дзвінки на +7990 тарифікуються 0,086 Є/хвилину (навіть дешевше ніж на українські номери). Якість зв’язку нормальна, все працює добре.

Чи довго ще буде +7 зв’язок у Херсоні? Мабуть, поки там є мордорське угрупування на правому березі. Чи буде відновлений Інтернет по кабелю? Здається мені, що ні, адже окупанти забирають з Херсона навіть цілі пам’ятники та бюсти їхніх ідолів, тому чи треба їм витрачати ресурси на зв’язок для цивільних – питання відкрите.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН