Останіми днями весь світ уважно спостерігав за звільненням один за одним населених пунктів Херсонщини – у Бериславському районі. Про доставку гуманітарної допомоги розповів очільник благодійного фонду “Українці переможуть” Ігор Йосипенко:
– Наша команда волонтерів Благодійного фонду «Українці переможуть!» відразу з гуманітарною місією вирушила у щойно звільнені села Бериславського р-ну.
Ми сьогодні доставили та роздали продукти харчування та бутильовану воду в Золоту Балку та провідали наших друзів в таких селах, як: Дудчани, Гаврилівка, Новоолександрівка з метою вивчення ситуації щодо нагальних потреб та подальшої організації доставки гуманітарної допомоги щойно деокупованим населеним пунктам.
Найщиріша подяка нашим постійним партнерам з братньої Польщі Polska Akcja Humanitarna. Будемо сподіватися на щирість та оперативність в забезпеченні всіх щойно звільнених населених пунктів.
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310689468_199187259154209_8857760667294450828_n-768x1024.jpeg)
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/310778287_199184812487787_4239425500553308722_n-768x1024.jpeg)
Схожі публікації:
- Херсонський виш продовжує функціонувати в умовах війни
- Херсонщина живе в умовах терору, але продовжує чинити опір
- Відбудоване після Другої світової війни селище знову потерпає від постійних обстрілів
- Велика кількість української символіки з’явилась у Херсоні (фото)
- Стало відомо ім’я ще одного херсонського колаборанта: він очолив Палац молоді та студентів