Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Медики Обухівського району зустрілися з директором Інституту серця МОЗ України Борисом Тодуровим

У центрі уваги керівництва Обухівського району – створення якісних та доступних медичних послуг для місцевих жителів.

На базі КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР Обухівського району відбулася зустріч з директором Інституту серця МОЗ України, відомим лікарем-кардіохірургом Борисом Тодуровим.

Під час зустрічі відбулась презентація найновітніших розробок «Інституту Серця», які стосувалися лікування тромбозу судин. Також Борис Тодуров повідомив про організацію Служби невідкладної допомоги «Інституту Серця», її телефон 7703.

Олександр ГОМОН, начальник Обухівської районної військової адміністраціі, закцентував увагу присутніх на важливості вчасної діагностики та лікування постравматичного синдрому у людей, які беруть участь у бойових діях та цивільних громадян, які переживають біль війни.

– На територію району постійно прибувають внутрішньо переміщені особи, чимало з них є потсраждалими внаслідок російської агресії, також військовослужбовці Обухівщини нині перебувають на фронті, а тому важливо створити умови для їх реабілітації. Комплекс заходів потрібно розпочинати зараз, аби люди поступово поверталися до повноцінного життя та відчували себе гармонійно у мирному житті. Вдячний Борису Михайловичу за візит до Обухівського району. Разом ми зможемо створити умови для повноцінного життя багатьох людей, – зазначив начальник Обухівської РВА Олександр ГОМОН.

ПРЕССЛУЖБА ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН