Високопілля було звільнене українськими військовими минулого місяця, однак нині населений пункт не надто придатний для проживання. Інфраструктура селища в жахливому стані – нема світла, води, газу. У багатьох садибах пошкоджено дахи та вікна. Про це розповів Ігор Йосипенко, який побував у Високопіллі з благодійною місією.
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307583109_196278456111756_4743062488412709936_n-1024x768.jpeg)
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307710317_196278469445088_407390308299370391_n-1024x768.jpeg)
“Пошкоджені дахи і в двоповерхівках у Високопіллі, а перед початком осінніх дощів їх треба терміново закрити, аби руйнації не були остаточними для всієї багатоповерхівки, а оселі залишилися придатними для життя”, – розповідає Ігор Йосипенко про селище.
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/306997945_196278526111749_9171259706807561862_n-1024x768.jpeg)
![](https://https://https://https://https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-4.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-3.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-2.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/unnamed-file-1.jpg.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/307171755_196275292778739_149321839602937415_n-1024x768.jpeg)
Також у Високопіллі стоїть сморід від великої кількості мертвих корів, вбитих під час бойових дій і які почали на очах всього живого розкладатися. У селищі залишилися в більшості люди похилово віку, які не можуть цю проблему самостійно вирішити.
Ворог продовжує обстрілювати Вископілля, так через осколкове поранення загинула жінка.
Схожі публікації:
- “Дім в тебе є, а страху нема”: у Херсоні з’явились борди на підтримку окупованих селищ
- Українські розвідники розповіли про свою роботу на Херсонському напрямку під час контрнаступу
- Розмінування деокупованих територій продовжується на Херсонщині
- Відновлення деокупованих територій Херсонської області продовжується за різними напрямками
- Близько п’яти будинків за день на звільненій території вдається розмінувати одній групі на деокупованій території