Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У ХДУ стартували вступні іспити до аспірантури

Вступні випробування до аспірантури Херсонського державного університету триватимуть з 12 по 15 вересня. Про особливості цьогорічної вступної кампанії та основні дедлайни розповів перший проректор Сергій Омельчук.  

Так, за словами Сергія Омельчука, прийом до аспірантури Херсонського державного університету для здобуття освітньо-наукового рівня доктора філософії PhD здійснюється на конкурсній основі за відповідними галузями знань, науковими спеціальностями та освітньо-науковими програмами. Правила прийому та програми були заздалегідь розміщені на офіційному сайті університету для ознайомлення. Вступні іспити до аспірантури проводяться предметними комісіями, склад яких затверджується наказом ректора.

«Екзамени проходять в усній формі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у режимі вебконференції з обов’язковою відеофіксацією. Розпочинаються іспити 12 вересня і триватимуть до 15 вересня, як на вакантні місця держзамовлення, так і на контракт. Резервний день для вступників усіх спеціальностей –  16 вересня», – розповів перший проректор. Також він наголосив, що напередодні відбулася настановна зустріч зі вступниками, де було роз’яснено алгоритм проведення іспиту.

Усього подано заяв – 25 (на 9 ОНП), з яких:

на місця державного замовлення – 15

за кошти фізичних або юридичних осіб – 10.

Тож чекаємо на гідне поповнення наукової еліти ХДУ!

Пресцентр ХДУ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН