Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Одещині запустили оновлену залізничну ділянку, яка з’єднує Україну і Молдову

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко разом з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим взяв участь у запуску повністю оновленої залізничної ділянки Березине-Басарабяска протяжністю 20,9 км, яка з’єднала Україну та Молдову.

Вперше за минулі 25 років запрацював цей маршрут. І за словами Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, об’єм вантажоперевезень на цій ділянці, в середньому на рік, можна досягнути до 10 млн тонн.

«Відтепер з’явилась альтернатива – головний залізничний маршрут для сполучення Одеси та Дунайських портів – Ренійського та Ізмаїльського, що надійно підключений до залізничного сполучення» – сказав Олександр Кубраков.

У своєму вітальному слові Максим Марченко наголосив, що одним з ключових напрямів роботи Одеської обласної військової адміністрації, є покращення сполучення в регіоні, оперативність і надійність цього процесу.

«Сьогодні в Одеській області відбулась знакова подія, адже реалізація цього проекту дасть можливість здійснювати вантажні та в майбутньому і пасажирські перевезення до країн Європи з Одеського регіону і тим самим сприяти економічному та інфраструктурному розвитку Одещини. Але переконаний, що робота цієї транспортної ділянки матиме і загальнодержавне важливе значення, особливо в умовах війни. Бо Одеська область однією з ключових у транспортній сфері України. Хочу висловити слова подяки усім підрозділам «Укрзалізниці», які своєю працею і забезпечили реалізацію цього запуску» – сказав Начальник Одеської ОВА.

Одеська обласна державна адміністрація

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН