Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Одесі відновлюють багатоповерхівку, в яку весною влучила ракета і забрала 8 життів

Вчора Одещину з робочим візитом відвідав Заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко. Разом з Начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком вони відвідали один з об’єктів енергетичної інфраструктури, який був пошкоджений в наслідок ракетних ударів ворога. Ознайомились з роботою Одеської обласної дитячої лікарні, в якій нещодавно, за кошти обласного бюджету було встановлено новітнє обладнання – комп’ютерний томограф на 32 зрізи для рутинних і поглиблених діагностичних обстежень, а в ургентно-хірургічному введено в експлуатацію рентгенівську діагностичну систему OPERA RT20 HARP.

«На сучасному обладнанні роблять діагностику для дітей з Одещини і сусідніх регіонів безкоштовно. А для критичних потреб цього медичного закладу, який потребує безперебійного живлення, особливо в умовах військової агресії росії проти України, за рахунок коштів Міністерства охорони здоров’я придбали 2 генератори і ще один надав донор. Завдяки цим генераторам лікарі забезпечують безперебійне надання медичної допомоги великій кількості маленьких пацієнтів, що зараз є дуже важливим. Бо одне з найголовніших завдань Одеської обласної військової адміністрації – забезпечити стабільну роботу усіх закладів медичної критичної інфраструктури Одещини необхідним обладнанням у надзвичайній ситуації» – зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.
Також проінспектували хід ремонтних робіт в ЖК «ТІРАС», в який у квітні влучила російська ракета та забрала життя 8 людей.
Максим Марченко поінформував Заступника Керівника Офісу Президента про те, що комплекс відновлювальних та ремонтних робіт в житловому будинку зроблений за коштом та силами Одеської обласної військової адміністрації, благодійних організацій, за рахунок допомоги від приватних компаній і міської ради. В ЖК укріпили стіни, замінили внутрішньо-будинкові системи опалення, водопостачання та водовідведення. Також відновлено пасажирський ліфт та замінили віконні рами. За інформацією будівельників у грудні 2022 року, ремонтні роботи вже завершуються: на завершальній стадії ремонт фасаду, а люди вже почали проводити ремонти у відновлених квартирах.
«Це дуже важливо, що влада та бізнес діють спільно. По всій країні багато руйнувань, але основний пріоритет – це відновлення житла людям» – відзначив Кирило Тимошенко.

На завершення візиту, саме в період відключення електроенергії в місті, побували в декількох Пунктах Незламності, що відкриті і діють в різних районах Одеси. Зокрема відвідали і той, який організувало Головне управління ДСНС в Одеській області: тут було наявне тепло, вода, освітлення, мобільний зв’язок, інтернет, живлення для мобільних пристроїв, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення для мам і дітей.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН