Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Відновлювати пошкоджені обстрілами будинки почали у Запорізькій області

Ворог продовжує обстрілювати Запорізьку область, а місцеві мешканці – ліквідовувати наслідки бойових дій. З відбудовою допомагають наші міжнародні партнери, зокрема Комітет Червоного Хреста, який вже вкотре безоплатно передав громадам будівельні матеріали для ремонту цивільної інфраструктури та приватних будинків, – розповіли у Запорізькій ОВА.

Сьогодні за участі заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства ЗОВА Дмитра Кабанова відбулась передача брусів різного розміру, тентів, плівки та дошок. Тепер мешканці території зможуть самостійно провести мінімальні ремонтні роботи своїх будівель та цивільної інфраструктури.
Нагадуємо, що міжнародний Комітет Червоного Хреста та Запорізька обласна військова адміністрація продовжують співпрацювати для того, щоб жителі регіону могли забезпечити собі більш комфортні умови проживання до повної стабілізації ситуації.

Крім цього, Запорізька ОВА передала на територію Степногірської громади каски та бронежилети. Згодом їх віддадуть у користування ремонтникам, які займаються відновленням роботи комунальних систем.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН